Ons team

Ad van Drunen

Ad van Drunen

Senior Adviseur Kunsteducatie
ad.van.drunen@kunstbalie.nl
Annemiek Tekstra Berendsen

Annemiek Tekstra-Berendsen

Consulent Voortgezet Onderwijs
annemiek.tekstra@kunstbalie.nl
Astrid Bouwens

Astrid Bouwens

Medewerker Productie
astrid.bouwens@kunstbalie.nl
Bram Relouw

Bram Relouw

Consulent Kunsteducatie
bram.relouw@kunstbalie.nl
Carlijn de Bot

Carlijn de Bot-de Jongh

Adviseur Communicatie
carlijn.de.bot@kunstbalie.nl
Clara Linders

Clara Linders

Senior Consulent Kunsteducatie
clara.linders@kunstbalie.nl
Dorothé de Jong

Dorothé de Jong

Assistent Medewerker Productie
dorothe.de.jong@kunstbalie.nl
Esther Leenders

Esther Leenders

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Beeldende Kunst
esther.leenders@kunstbalie.nl
Evelien Wouters

Evelien Wouters

Senior Adviseur Kunstbeoefening
evelien.wouters@kunstbalie.nl
Frank de Jong

Frank de Jong

Senior adviseur Kunstbeoefening
frank.de.jong@kunstbalie.nl
Franny Meijer

Franny Meijer

Senior Medewerker Productie
franny.meijer@kunstbalie.nl
Geert Verstappen

Geert Verstappen

Medewerker Facilitaire Dienst
geert.verstappen@kunstbalie.nl
Harm Hofmans

Harm Hofmans

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Mediakunst
harm.hofmans@kunstbalie.nl
Herman Kuypers

Herman Kuypers

Adviseur Kunsteducatie
herman.kuypers@kunstbalie.nl
Ingrid Ruijgh

Ingrid Ruijgh

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Muziek
ingrid.ruijgh@kunstbalie.nl
Jan Stoffels

Jan Stoffels

Algemeen Directeur Bestuurder
jan.stoffels@kunstbalie.nl
Jasmijn van der Hamsvoord

Jasmijn van der Hamsvoord

Adviseur Kunstbeoefening
jasmijn.van.der.hamsvoord@kunstbalie.nl
Jeanne de Vaan

Jeanne de Vaan

Adviseur Kunstbeoefening
jeanne.de.vaan@kunstbalie.nl
Johan Kersten

Johan Kersten

Medewerker Tentoonstellingen
johan.kersten@kunstbalie.nl
Joosje Duindam

Joosje Duindam

Adviseur Kunstbeoefening
joosje.duindam@kunstbalie.nl
Jos Grootzwagers

Jos Grootzwagers

Medewerker Kunstbeoefening
jos.grootzwagers@kunstbalie.nl
Joyce Jonkers

Joyce Jonkers

Medewerker Financiën & Projectadministratie
joyce.jonkers@kunstbalie.nl
Julienne Valckx

Julienne Valckx

Adviseur Personeel & Organisatie
julienne.valckx@kunstbalie.nl
Luana Berghmans

Luana Berghmans

Consulent Kunsteducatie, specialisatie theater
luana.berghmans@kunstbalie.nl
Marieke de Wolf Maat

Marieke de Wolf-Maat

Hoofd Kunstbeoefening; Hoofd Communicatie
marieke.de.wolf@kunstbalie.nl
Marja Kemps

Marja Kemps

Consulent Kunsteducatie; specialisatie dans
marja.kemps@kunstbalie.nl
Marlien van Ginneken

Marlien van Ginneken

Receptioniste
info@kunstbalie.nl
Marlijn Hoefnagel

Marlijn Hoefnagel

Senior Adviseur Communicatie
marlijn.hoefnagel@kunstbalie.nl
Marlon van Casteren

Marlon van Casteren

Consulent Voortgezet Onderwijs; Specialisatie Podiumkunsten
marlon.van.casteren@kunstbalie.nl
Max van Alphen

Max van Alphen

Senior Adviseur Kunsteducatie
max.van.alphen@kunstbalie.nl
Monica Pijnenborg - Arrigoni

Monica Pijnenborg - Arrigoni

Hoofd Bedrijfsbureau
monica.pijnenborg@kunstbalie.nl
Monique Cunnen

Monique Cunnen

Adviseur Kunsteducatie
monique.cunnen@kunstbalie.nl
Monique Koolen

Monique Koolen

Senior Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Scholing
monique.koolen@kunstbalie.nl
Olivier de Jong

Olivier de Jong

Senior Consulent Programmering
olivier.de.jong@kunstbalie.nl
Petra Levert

Petra Levert

Hoofd Afdeling Kunsteducatie
petra.levert@kunstbalie.nl
Rita Reijnders-Immink

Rita Reijnders-Immink

Medewerker Kunstbeoefening
rita.reijnders@kunstbalie.nl
Roy van Weverwijk

Roy van Weverwijk

Consulent Kunsteducatie; specialisatie fotografie en film
roy.van.weverwijk@kunstbalie.nl
Simone Vos

Simone Vos

Medewerker Communicatie / Tekstschrijver
simone.vos@kunstbalie.nl
Warner Werkhoven

Warner Werkhoven

Senior Adviseur Kunstbeoefening
warner.werkhoven@kunstbalie.nl