Ons team

Ons team

Ad van Drunen

Ad van Drunen

Senior Adviseur Kunsteducatie
ad.vandrunen@kunstlocbrabant.nl
Annelijn Smulders

Annelijn Smulders

Freelance coach De Cultuur Loper
annelijn.smulders@kunstlocbrabant.nl
Annemiek Tekstra Berendsen

Annemiek Tekstra-Berendsen

Consulent Voortgezet Onderwijs
annemiek.tekstra@kunstlocbrabant.nl
Astrid Bouwens

Astrid Bouwens

Medewerker Productie
astrid.bouwens@kunstlocbrabant.nl
Bram Relouw

Bram Relouw

Consulent Kunsteducatie
bram.relouw@kunstlocbrabant.nl
Dorothé de Jong

Dorothé de Jong

Freelance Medewerker Productie
dorothe.dejong@kunstlocbrabant.nl
Ellen Smulders

Ellen Smulders

Medewerker Kunsteducatie
ellen.smulders@kunstlocbrabant.nl
Esther Leenders

Esther Leenders

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Beeldende Kunst
esther.leenders@kunstlocbrabant.nl
Evelien Wouters

Evelien Nelemans-Wouters

Senior Adviseur Kunstbeoefening
evelien.wouters@kunstlocbrabant.nl
Frank de Jong

Frank de Jong

Senior adviseur Kunstbeoefening
frank.dejong@kunstlocbrabant.nl
Franny Meijer

Franny Meijer

Senior Medewerker Productie
franny.meijer@kunstlocbrabant.nl
Geert Verstappen

Geert Verstappen

Medewerker Facilitaire Dienst
geert.verstappen@kunstlocbrabant.nl
Herman Kuypers

Herman Kuypers

Adviseur Kunsteducatie
herman.kuypers@kunstlocbrabant.nl
Ilonka de Ridder

Ilonka de Ridder

Freelance communicatieadviseur
ilonka.deridder@kunstlocbrabant.nl
Ingrid Ruijgh

Ingrid Ruijgh

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Muziek
ingrid.ruijgh@kunstlocbrabant.nl
Jan Stoffels

Jan Stoffels

Algemeen Directeur Bestuurder
jan.stoffels@kunstlocbrabant.nl
Jasmijn van der Hamsvoord

Jasmijn van der Hamsvoord

Adviseur Kunstbeoefening
jasmijn.vanderhamsvoord@kunstlocbrabant.nl
Jeanne de Vaan

Jeanne de Vaan

Adviseur Kunstbeoefening
jeanne.devaan@kunstlocbrabant.nl
Jillis Verbeek

Jillis Verbeek

Freelance projectleider Cultureel Zelfportret
jillis.verbeek@kunstlocbrabant.nl
Johan Kersten

Johan Kersten

Medewerker Tentoonstellingen
johan.kersten@kunstlocbrabant.nl
Joosje Duindam

Joosje Duindam

Adviseur Kunstbeoefening
joosje.duindam@kunstlocbrabant.nl
Jos Grootzwagers

Jos Grootzwagers

Medewerker Kunstbeoefening
jos.grootzwagers@kunstlocbrabant.nl
Joyce Jonkers

Joyce Jonkers

Medewerker Financiën & Projectadministratie
joyce.jonkers@kunstlocbrabant.nl
Luana Berghmans

Luana Berghmans

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Theater
luana.berghmans@kunstlocbrabant.nl
Marieke de Wolf Maat

Marieke de Wolf-Maat

Hoofd Kunstbeoefening; Hoofd Communicatie
marieke.dewolf@kunstlocbrabant.nl
Marja Kemps

Marja Kemps

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Dans
marja.kemps@kunstlocbrabant.nl
Marlien van Ginneken

Marlien van Ginneken

Receptioniste
info@kunstlocbrabant.nl
Marlijn Gelsing

Marlijn Gelsing

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Mediakunst
marlijn.gelsing@kunstlocbrabant.nl
Marlijn Hoefnagel

Marlijn Hoefnagel

Senior Adviseur Communicatie
marlijn.hoefnagel@kunstlocbrabant.nl
Marlon van Casteren

Marlon van Casteren

Consulent Voortgezet Onderwijs; Specialisatie Podiumkunsten
marlon.vancasteren@kunstlocbrabant.nl
Max van Alphen

Max van Alphen

Senior Adviseur Kunsteducatie
max.van.alphen@kunstlocbrabant.nl
Monica Pijnenborg - Arrigoni

Monica Pijnenborg - Arrigoni

Hoofd Bedrijfsbureau
monica.pijnenborg@kunstlocbrabant.nl
Monique Cunnen

Monique Cunnen

Adviseur Kunsteducatie
monique.cunnen@kunstlocbrabant.nl
Monique Koolen

Monique Koolen

Senior Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Scholing
monique.koolen@kunstlocbrabant.nl
Olivier de Jong

Olivier de Jong

Senior Consulent Programmering
olivier.dejong@kunstlocbrabant.nl
Petra Levert

Petra Levert

Hoofd Afdeling Kunsteducatie
petra.levert@kkunstlocbrabant.nl
Rita Reijnders-Immink

Rita Reijnders-Immink

Medewerker Kunstbeoefening
rita.reijnders@kunstlocbrabant.nl
Robin Brugman

Robin Brugman

Consulent Kunsteducatie
robin.brugman@kunstlocbrabant.nl
Roy van Weverwijk

Roy van Weverwijk

Consulent Kunsteducatie; Specialisatie Fotografie en Film
roy.vanweverwijk@kunstlocbrabant.nl
Warner Werkhoven

Warner Werkhoven

Senior Adviseur Kunstbeoefening
warner.werkhoven@kunstlocbrabant.nl

Raad van Toezicht

Gert van Overbruggen

Gert van Overbruggen

Raad van Toezicht
Giel van Buul

Giel van Buul

Raad van Toezicht
Jan van der Horst

Jan van der Horst

Raad van Toezicht
Jos Verbeeten

Jos Verbeeten

Raad van Toezicht